KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555653
nr 1255 5653
Oidentifierad konstnär. Signerad, Marin. Olja på duk, 61x95
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:13:12
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr